Aktualności

W październiku zapraszamy w imieniu naszego partnera Nerve Center z Irlandii  na  dwa tygodnie webinariów i kreatywnych warsztatów rozwijających tematy obecne w programie Shortcut.  Koncentrujemy się wokół Światowego Dniach Zdrowia Psychicznego, który odbędzie się 10 października i będziemy badać szereg aktualnych problemów, z którymi borykają się młodzi ludzie. Zapraszamy! 

Zdradzamy plany na najbliższy rok! Od października 2020 Shortcut wraca w nowej ciekawej odsłonie, nasze hasło przewodnie to: "Moja wspólnota, moje miejsce". Zapraszamy! 

Zapraszamy do obejrzenia ważnego filmu, który podejmuje temat bezbronności człowieka w momentach kryzysowych.Poruszający film Juanity Wilson zainspirowany został książką Swietłany Aleksijewicz „Krzyk Czarnobyla”, wracającej pamięcią do eksplozji w elektrowni atomowej w 1986 roku. 

Przypominamy, że można się nadal rekrutować do naszego programu. Czekają na was: filmy na platformie VOD i materiały edukacyjne. 

W ramach działań Shortcut inspiruje zapraszamy na master class, czyli kameralne spotkanie on-line z twórcami, którzy opowiedzą o tajnikach swojej pracy.Już 26 V w godzinach 18 – 20 możecie spotkać się z Pawłem Ziemilskim, reżyserem filmów „Miejscy kowboje. 

Strony