Master class on-line, czyli spotkanie z Pawłem Ziemilskim

Master class on-line, czyli spotkanie z Pawłem Ziemilskim

W ramach działań Shortcut inspiruje zapraszamy na master class, czyli kameralne spotkanie on-line z twórcami, którzy opowiedzą o tajnikach swojej pracy. Chętnie spotkamy się z  osobami zainteresowanymi edukacją filmową lub pracującymi z dziećmi/młodzieżą w filmowych projektach: nauczycielami, nauczycielkami, pracownikami ośrodków kultury, edukatorami i edukatorkami.

Już 26 V w godzinach 18 – 20 możecie spotkać się z Pawłem Ziemilskim, reżyserem filmów „Miejscy kowboje” (dostępnym na platformie Shortcut) oraz „In touch”.

Spotkanie poświęcone będzie tematowi „Czy coś odróżnia dokument od reportażu?”. Paweł Zamilski zastanowi się, w jaki sposób rejestrować codzienność, aby nabrała ona artystycznego kształtu. Razem oswoimy zabiegi formalne, które pomagają wzmocnić opowiadane historie. Zapraszamy do twórczych rozmów, które mogą się przydać w pracy pedagogicznej! 

Tymczasem zachęcamy do posłuchania wywiadu z Pawłem Ziemilskim, który wspomina swoją naukę filmowego rzemiosła.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie krótkiego formularza wysłanie na adres shortcut@ceo.org.pl z dopiskiem MASTERCLASS PAWEŁ ZIEMILSKI. W spotkaniu może wziąść udział do 12 osób, więc reżyser zastrzega sobie możliwość wyboru uczestników i uczestniczek. Spotkanie będzie nagrywane i wykorzystywane w celach edukacyjnych. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 26 V, do godziny 12:00. Link do spotkania prześlemy najpóźniej 26 V do godziny 10.