Bezpłatne webinarium. Zapraszamy!

Bezpłatne webinarium. Zapraszamy!

Już 30 IV o godzinie 18 zapraszamy na kolejne webinarium programu SHORTCUT. Drugie spotkanie poświęcone zostanie praktycznym narzędziom filmowym, które można potraktować jako dopełnienie pracy wychowawczej oraz źródło inspiracji. 

Dbamy o to, aby zgodnie z duchem naszego projektu edukować nie tylko poprzez film, ale i uczyć o filmie, jego formie oraz języku. Poruszamy m.in. temat realizacji i postprodukcji timelapsu (jeśli nie znacie tego terminu, sprawdźcie koniecznie!) w warunkach domowych i  realizowania filmowych autoportretów. 

Link do rejestracji TUTAJ 

Goście: 

Natalia Spychała z Fabryka Animacji FAN, która realizuje krótkometrażowe animacje oraz współtworzy projekty łączące animację z literaturą, teatrem, muzyką i nowymi technologiami. Rezydentka filmowa programu SHORTCUT, która pracuje w Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Bytomiu - Elektronik. 

 Konrad Śniady, rezydent  programu SHORTCUT pracujący z młodzieżą w Publicznej Szkole Podstawowej w Łubnianach. Reżyser, operator i montażysta. Autor montażu filmów fabularnych Jana Jakuba Kolskiego „Las,4 Rano” oraz „Ułaskawienie” i współtwórca  kanału YouTube „Krzysztof Gonciarz"